Dołącz do Programu

2-1477041455.jpg

Weź udział w Programie i podziel się sekretem swoich oczu. Polecaj i zyskuj premie! Każdy nowy Znajomy to premia dla Ciebie, a dla niego okazja do pozbycia się ograniczeń w postaci okularów czy soczewek. Teraz będzie mógł skorzystać ze specjalnej oferty na wizytę kwalifikacyjną i zabieg. Zyskujecie wspólnie! Wypełnij formularz rejestracyjny i dołącz do Programu!


Formularz rejestracji w Programie poleceń

zobacz całość
zobacz całość
zobacz całość

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Optegra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, 02-366 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem nr 0000004971, NIP 9720927876, kapitał zakładowy 11.250.000 zł.

Przedmiotowe dane przetwarzane będą w celu w celach związanych z rejestracją i udziałem w Programie Podziel się sekretem swoich oczu oraz w celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi oraz przekazywania informacji handlowej o usługach oferowanych przez Optegra Polska Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w ww. Programie, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także może żądać ich usunięcia. Wypełniając ten formularz, wyrażają Państwo zgodę na powyższe.

Masz już konto? Zaloguj się!

Logowanie

 

Odzyskanie hasła

Optegra - 2016 © wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie:Crimson Interactive
Powrót do góry