Szanowni Państwo, informujemy o zmianie regulaminu Programu Poleceń Optegra, który zaczął obowiązywać od 22.10.2019r. Treść regulaminu tutaj »

Witaj w Programie Poleceń Optegra!

W Klinice Optegra przywrócono mi ostrość widzenia i radość życia!

Ja już wiem jak to jest, teraz polecam Ciebie!

Jeśli i Ty chcesz na zawsze pozbyć się okularów lub soczewek kontaktowych i myślisz o korekcji wzroku, polecam laserową korekcję wzroku w Optegra. Wszystkie szczegóły oferty sprawdzisz na www.sokoliwzrok.pl i www.optegra.com.pl.

Zapraszam Cię do udziału w Programie Poleceń, którego jestem uczestnikiem i dlatego otrzymujesz moje zaproszenie.

Dołącz do Programu wypełniając poniższy formularz rejestracji, przejdź wizytę kwalifikacyjną i wykonaj zabieg.

Dalej, sam dziel się radością lepszego widzenia zyskując zwrot pieniędzy na konto bankowe za każde polecenie!

Formularz rejestracji w Programie Poleceń Optegra

zobacz całość
zobacz całość
zobacz całość

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Optegra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, 02-366 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem nr 0000004971, NIP 9720927876, kapitał zakładowy 11.250.000 zł.

Przedmiotowe dane przetwarzane będą w celu w celach związanych z rejestracją i udziałem w Programie Poleceń Optegra oraz w celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi oraz przekazywania informacji handlowej o usługach oferowanych przez Optegra Polska Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w ww. Programie, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także może żądać ich usunięcia. Wypełniając ten formularz, wyrażają Państwo zgodę na powyższe.

 
 

Masz już konto? Zaloguj się!

Logowanie

 

Odzyskanie hasła


Optegra - 2018 © wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Crimson Interactive
Powrót do góry