UWAGA! W dniu 1 lipca 2019r. zacznie obowiązywać nowy regulaminu Programu Poleceń. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem »

Dołącz do Programu Poleceń Optegra

Podziel się radością lepszego widzenia po laserowej korekcji wzroku, weź udział w Programie Poleceń Optegra i zyskaj zwrot gotówki na konto bankowe!

Wypełnij formularz rejestracyjny i dołącz do Programu!


Formularz rejestracji w Programie Poleceń Optegra

zobacz całość
zobacz całość
zobacz całość

2-1477041455.jpg

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Optegra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, 02-366 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem nr 0000004971, NIP 9720927876, kapitał zakładowy 11.250.000 zł.

Przedmiotowe dane przetwarzane będą w celach związanych z rejestracją i udziałem w Programie Poleceń Optegra oraz w celach przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi oraz przekazywania informacji handlowych o usługach oferowanych przez Optegra Polska Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w ww. Programie, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także może żądać ich usunięcia. Wypełniając ten formularz, wyrażają Państwo zgodę na powyższe.

 
 

Masz już konto? Zaloguj się!

Logowanie

 

Odzyskanie hasła

Optegra - 2018 © wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Crimson Interactive
Powrót do góry