Szanowni Państwo, informujemy o zmianie regulaminu Programu Poleceń Optegra, który zaczął obowiązywać od 22.10.2019r. Treść regulaminu tutaj »

Zasady programu

2-1476897677.jpg

Podziel się historią lepszego widzenia i zyskaj zwrot gotówki na konto bankowe!

Jak zostać uczestnikiem programu?

W Klinikach Optegra przywracamy naszym Pacjentom ostrość widzenia i radość życia! Możesz zostać uczestnikiem programu - Osobą Polecającą, jeżeli tylko przeszedłeś zabieg korekcji wzroku w Optegra i podzielisz się sekretem tego zabiegu z innymi.

Aby zostać Osobą Polecającą w Programie Poleceń Optegra dołącz do programu - wypełnij i wyślij formularz rejestracji (dostępny również w Klinikach Optegra - zapytaj o niego w recepcji). 

Dołącz do programu

W odpowiedzi zwrotnej na przesłane zgłoszenie do udziału w programie, otrzymasz indywidualny link do logowania. To właśnie ze swojego indywidualnego konta będziesz mógł wysyłać zaproszenia do wykonania laserowej korekcji wzroku przez Twoich znajomych.

Każda Osoba Polecona, która przyjmie Twoje zaproszenie, również dokonuje rejestracji na portalu. Ostatnią przyjemną formalnością jest umówienie się na wizytę kwalifikacyjną, a dalej zabieg, w dogodnym terminie i wybranej Klinice Optegra.

Ważne! Warunkiem Skutecznego Polecenia jest rejestracja Osoby Poleconej na portalu Poleceń Optegra najpóźniej w dniu umówienia wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu laserowej korekcji wzroku.

Za co otrzymasz premię?

Jako Osoba Polecająca, otrzymasz 200 zł premii za każdym razem, gdy Osoba przez Ciebie Polecona podda się zabiegowi korekcji wzroku na dwoje oczu i 100 zł jeśli zabiegowi poddane zostanie tylko jedno oko w dowolnej Klinice Optegra, pamiętając o zasadach szczegółowo opisanych poniżej i w Regulaminie Programu Poleceń.

Dodatkowo, Osoba Polecająca oraz Osoba Polecona muszą dopełnić niezbędnych do wypłaty formalności. Wszystkie szczegóły dostępne poniżej, po przystąpieniu do programu na indywidualnym koncie poleceń, oraz w regulaminie Programu Poleceń.

Każdy zabieg jest poprzedzony wizytą kwalifikacyjną.

W czasie trwania Programu możesz polecić dowolną liczbę osób.

Co zyska Osoba przez Ciebie Polecona?

Osobie Poleconej przysługuje cena wizyty kwalifikacyjnej oraz wybranego zabiegu laserowej korekcji wzroku zgodna z najbardziej atrakcyjną obowiązującą w danym czasie promocją (wykaz i regulaminy promocji dostępne na www.sokoliwzrok.pl i www.optegra.com.pl).

Dodatkowo, Osoba Polecona po wykonanym zabiegu może automatycznie polecać dalej i tym samym ma szansę na premię!Kiedy otrzymasz premię?

Będąc Osobą Polecającą, zostaniesz poinformowany o przyznaniu premii za każdym razem, kiedy Osoba przez Ciebie Polecona podda się zabiegowi korekcji wzroku w wybranej Klinice Optegra i zarejestruje się za pomocą indywidualnego linku w programie najpóźniej w dniu umówienia się na wizytę kwalifikacyjną.

Dodatkowo, o wartości zebranych premii Osoba Polecająca będzie informowana raz na miesiąc. Stan premii można sprawdzić na indywidualnym Koncie Poleceń po zalogowaniu się na portalu.

Rozliczanie Premii odbywać się będzie w okresach miesięcznych, do 10 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym doszło do Skutecznego Polecenia i Osoba Polecająca nabyła prawo do Premii zgodnie z warunkami Regulaminu.

Warunkiem wypłaty jest spełnienie niezbędnych formalności:
- Rejestracja Osoby Polecającej na Portalu Poleceń Optegra oraz podanie na indywidualnym koncie poleceń wszystkich danych niezbędnych do identyfikacji i wykonania przelewu.
- Rejestracja Osoby Poleconej na Portalu Poleceń Optegra najpóźniej w dniu rejestracji na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu laserowej korekcji wzroku oraz podanie wszystkich danych niezbędnych do identyfikacji. Dodatkowo, ze względu na regulacje prawne, Osoba Polecona musi dostarczyć pracownikowi Optegra podpisane upoważnienie, udzielone Optegra, o udzieleniu zgody na udostępnienie Osobie Polecającej informacji o odbyciu zabiegu laserowej korekcji wzroku.


Upoważnienie

Za poprawność danych odpowiada uczestnik Programu Poleceń- Osoba Polecająca.

W przypadku braku dopełnienia formalności, wypłata premi nie będzie możliwa.

Premia będzie wypłacana w formie przelewu na konto bankowe.


Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny.
Szczegółowe zasady Programu znajdziesz w Regulaminie Programu. Sprawdź

Dołącz do programu

Optegra - 2018 © wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Crimson Interactive
Powrót do góry